Moje Credo

Jestem Polakiem i Katolikiem

Wierzę w Boga, wierze również w to że zostaliśmy powołani do życia i każdy z Nas ma w tym życiu spełnić jakąś misję. Dlatego powinniśmy się wzajemnie wspierać, i zachęcać do kreatywnośći, stosując krytykę tylko wtedy gdy jest ona niezbędna. Dla Boga każdde życie jest bezcenne, choć tak wielu o tym zapomina. Jestem Polakiem to oznacza że jestem dumny ze swoich Przodków, oddany Polskim tradycjom i Narodowym wartościom. Zawsze, nawet wtedy gdy byłem młodym Człowiekiem , rozpowszechniałem opinię o pięknie naszej Ojczyzny i jesli mnie się pytano chętnie opowiadałem o Wielkich Polakach, chętnie przy tym słuchałem opowieści Węgierek, Holendrów, Francuzow, Anglików, Włochów, Chorwatek o ich Ojczyznach i ich historii i zwyczajach. Dzięki temu wiem o świecie wiele więcej niż Ci co roku jeżdzą na Karaiby , duszący się we własnym polskim sosie.

Będę dobrym Człowiekiem

W miarę możliwośi będę pomagał innym ludziom, nie rezygnując przy tym ze swoich celów. Będe się zgadzał, jesli to będzie mozliwe, i odmawiał jeśli to będzie niemożliwe. Bedę zachęcał do swojego stylu życiu , spotykania z ludzmi intersującymi i kreatywnymi.

Będę się starał budować trwałe i dobre relacje z ludźmi

Będę dbał o relacje z Przyjaciółmi, Partnerami biznesowymi i klientami. Będę się starał poprawiać poziom moich usług. Będę się starał być jak najlepszy dla siebie, żebym mógł być najlepszy dla innych. Będę entuzjastyczny we wszystkim co robię. Będę dbał o swoje zdrowie. Każdego dnia będę starał się czegoś nauczyć. Codziennie będę się dobrze bawił Codziennie będę przypominał sobie o pozytywnym nastawieniu. Roman szczepkowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz