czwartek, 13 czerwca 2024

PEJZAŻ PO BITWIE

 Wyobraźcie sobie, że w chińskim Shenzhen w 2008 roku Jiang Xueqin stworzył nowy typ szkoły, w którym uczniowie nie skupiali się na rozwiązywaniu testów, tylko na pisaniu esejów, pomagali prowadzić kawiarnię oraz redakcję gazety. Nie przyswajali wiedzy encyklopedycznej, uczyli się za to przedsiębiorczości i empatii. Jak myślicie, co bardziej przyda im się w życiu? I co daje uczniom więcej radości i satysfakcji – siedzenie w ławkach przez osiem godzin i słuchanie nauczyciela czy aktywna nauka ?

Jak nie spieprzyć życia swojemu Dziecku

Mikołaj Marcela

Było to pod koniec wrzesnia poprzedniego roku , jechałem zrobić świąteczne zakupy na mieście, koło mnie siedziała na przystanku starsza Pani, dzwoniła do córki że dostała czternastkę ponad 2000 złotych i może ja wspomóż i zostanie jej jeszcze na prezenty dla wnuków. 100 dni po przejęciu władzy przez Uśmiechnięta Cyniczną Koalicje będąc w aptece Seniorzy przyznali ze biorą tylko po połowie dawek lęków  bo usunięcie tarcz, zmniejszenie 13 i 14 emerytury oraz wprowadzenie 5%  VAT u spowodowały mniejsze zarobki i wzrosty cen produktów codziennego użytku. 

Tuż przed wyborami europejskimi, 4  czerwca w marszu zwolenników Tuska , Seniorka na pytanie Moniki Borkowskiej z TV Republika o osiągnięcia Premiera Tuska , odpowiedziała że Ona nie musi mieć 14- ki , ważne by Dzieci zarabiały dobrze. Dziś gdy tyle firm upada widząc rekordowy deficyt Państwa Polskiego, Państwa ktore nie ma nawet na utrzymanie szpitali. Mam dla tej Seniorki zła informacje ze jej Dzieci będą też zarabiać mniej. 

Ania Borowska napisała w grupie FB TVP Info FAN pisze ze za PIS było zielone światło dla przedsiębiorczości , a teraz Koalicja 13 Grudnia zmieniła je na czerwone, np poprzez zupełne zablokowane wszelkich inwestycji.

Ja kiedyś myślałem że Premier Tusk nie nadaje się na szefa Rządu, ale dziś widzę że to wszystko jest robione by Niemcom żyło się dostatnie a Polskie Firmy nie stanowiły dla nich zagrożenia. FUR DEUTSCHLAND.

Jestem pod wrażeniem szkoły w SHENZHEN,  przeciez od gazetki szkolnej  zaczynali Stephen King i Richard  Branson a Goldie Hawn w szkole nauczyła się wystąpień publicznych.

Ja sam pamiętam że za komuny nasza nauczycielka polskiego podzieliła ósma klasę na dwie grupy ktore broniły lub oskarżały bohaterów dramatu Leona Kruczkowskiego Niemcy. Szkoda ze Kinga Gajewska lub Pani Wcisło nie miała takiej Nauczycielki, co my możemy myśleć o Poslankach ktore nie potrafią się klarownie wypowiedzieć. 

Gosia Dembska napisała książkę Historia Polski nie tylko Patriotow,  ta książka jest niesamowicie potrzebna, jeśli Tusk naprawdę by Kochał Dzieci to nie doprowadzał by do upadku firm w których ich Rodzice pracują.  Historia musi być jasna , kto był przyzwoitym Człowiekiem, a kto nie I książka Pani Dembskiej taka jest.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz