czwartek, 6 czerwca 2024

PODSUMOWANIE MAJA

 Myśl miesiąca : Jedną z najbardziej tragicznych rzeczy, które widzę w ludzkiej naturze, jest nasza skłonność do odkładania życia na później . wszyscy marzymy o jakimś ogrodzie różanym za horyzontem, zamiast cieszyć się różami, które dziś kwitną za naszym oknem. Dale Carnegie. 

Zawsze ceniłem myśli Dale Carnegiego od kiedy czytałem Jak zdobyć Przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Nigdy nie jesteśmy perfekcyjnie przygotowani, nigdy tez nie zdołamy zrobić wszystkiego co sobie zaplanowaliśmy, dlatego też ważne jest by stawiać nie na sprawach pilnych ale sprawach naprawdę istotnych w naszym życiu. 


 


NAJLEPSZY MOMENT MIESIĄCA

Rocznica urodzin Kasii była wyjątkowa, najpierw popieściliśmy się trochę ze świnkami, a po zakupach rozpoczeliśmy URODZINKI. Czy wiecie jaka wspaniała jest gimnastyka we dwoje przy ulubionej muzyce. Świetna pizza zrobiona przez Jubilatkę i do tego czerwone wino ze słodkimi buziakami. Ale Romantyczne Urodziny to również intymność i okazywanie sobie wzajemnej miłości. 

ULUBIONA CHWILA MIESIĄCA 

Wspólne zakupy na Urodzinki Kasii w Biedronce gdzie wybieraliśmy rzeczy do naszej imprezy . Gdy już wszystko kupiliśmy okazało się że kasa samoobsługowa nie przyjmuje kart i musieliśmy stać do zwykłej kasy w niekrotkiej kolejce ale na szczęście przy miłej pogawędce i otrzymując od Kasjerki bonus.

PIOSENKA MIESIACAOBSESJA MIESIACA

W tym miesiąca moja obsesja było przyglądanie się niemieckiej prasie. DIE WELT zauważył że Komisja Europejska różnie podchodzi do praworządności w różnych państwach członkowskich i nie dostrzega że Donald Tusk codziennie łamie Polską Konstytucje.

OSOBA MIESIĄCA 

Arcybiskup Krakowski Jedraszewski który wezwał polskich Katolikow do wyborów by bronić Krzyża jest dla mnie osoba miesiąca, Kościół przez długi czas nie wypowiadał się nawet wtedy gdy Aktywistki LGBT szły na Jasną Górę by ubliżać Maryi, pamiętamy wszyscy jak uciekały przed Wojownikami Maryi, ale warto by Kościół też wypowiadał się w sprawach ważnych dla Narodu.


FILM / SERIAL MIESIĄCA 
PRZYJEMNOŚĆ MIESIĄCA / NIEDOCZEKANIA MIESIACA

Z przyjemnością patrzę na to jak kompromitują się posłowie Trzeciej Drogi  w Telewizji Republika. To grupa buraków którzy nawet w takiej chwili śmierci Polskiego Żołnierze nie potrafią wyciągnąć wniosków i uderzyć się w pierś.  Którzy nie potrafią z empatia spojrzeć na bol i cierpienie Polek i Polaków. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz