niedziela, 7 lipca 2024

Prawda czy Falsz ?

 PRAWDA CZY FALSZ ?

Byłem jednym z wielu którzy podpisali petycje w sprawie koncesji dla Republiki mimo iż zgadzam się z nieżyjącym już niestety Profesorem Wolniewiczem że TV Trwam jest pewnym wzorcem , że Ci Księża lepiej prowadzą audycje jak Ci Dziennikarze, którzy myślą o sukcesie komercyjnym stacji, stawiają go wyżej od prawdy i dobrą Narodu. Księża jeśli mają naprawdę powołanie nawet nie starają się manipulować i dlatego służą prawdzie obiektywnej.Jestem pewny że też dostrzegliście z jednej strony u Redaktora Sakiewicza smutek z rozpierduchy w mediach publicznych a z drugiej że staje przed dziejową szansą  przejęcia renomowanych Dziennikarzy TVP np. Adriana Klarenbacha czy Rafała Patyre. 

Od razu te liczenie subskrypcji przypominało mi rekordy oglądalności za Kurskiego, zamiast tak jak w Radio Maryję opinii widzów,  oprócz książki Igen i Tik Toka, Czas Wzrastania i Westerplatte Młodych to najlepsze źródło informacji o młodych. 

Nie wliczam tu Oskara z Republiki, bo to typowy Młody Wilk który zaprzedał swoje poglądy w imię kariery w określonym środowisku. W mojej opinii to kwestia czasu kiedy ta osoba zniknie jak wielu podobnych do Niego że świata mediów. 

Nie wiem czy macie tak jak ja że Gazeta Polska to taki prawy odpowiednik Gazety Wyborczej, dlaczego bo zarówno jedna jak i druga nie pozostawia miejsca na myślenie,  wszystko macie podane na tacy, dlatego ludzie inteligentni o wiele bardziej wola Wprost lub Nasz Dziennik.

Niedawno Rafał Ziemkiewicz właśnie w TV Republice powiedział że Kaczynski nie jest w stanie zrozumieć Igenu, dlatego potrzebny jest ktoś taki jak Patryk Jaki lub Przemysław Czarnek ludzie otwarci nawet na inne poglądy Młodzieży ale przede wszystkim Oni wolność rozumieją jako swoją interpretacje świata, a jako pozbawienie tej wolności traktują choćby krytykę która wyśmiewa ich punkt widzenia. 

Ja myślę że tym staromodnym komunikatorem który chce młodym przedłożyć wszystko na tacy jest nie tylko Kaczyński ale również Sakiewicz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz